O nás

Tlačiť
Obaly Royal Canin

Obaly

Ani vynikajúci obal nemôže premeniť zlý výrobok v dobrý. Zlý obal však môže znehodnotiť dobrý výrobok. Spoločnosť Royal Canin preto vyvinula praktické a efektívne obaly od veľkosti 20g až do 25kg.

Obaly najnovšej generácie pre dokonalú ochranu výrobkov

Balenie v ochrannej atmosfére

Výnimočná technológia

S cieľom uchovať chuť a nutričné vlastnosti krmiva balí Royal Canin granule do stopercentne vzduchotesných obalov (dokonalá ochrana proti svetlu a vzdušnému kyslíku), a to v ochrannej atmosfére. V rámci tohto procesu je nahradený vzduch, ktorý obsahuje približne 20% kyslíku, neutrálnym dusíkom.

Praktické vrecia a sáčky Royal Canin

K otváraniu obalov Royal Canin nebudete potrebovať nôž ani nožnice! Systém EasyOpen umožňuje ľahké otváranie balenia od 400g až do 4kg. Sáčky v hmotnosti 1,5kg a 4kg sú vybavené tiež praktickým zipovým zatváraním, ktoré zaisťuje optimálnu ochranu krmiva. Granule tak zostávajú čerstvé a voňavé až do vypotrebovania celého balenia.

Obaly [pre sáčky do 10 kg]

Design našich obalov je rovnaký po celom svete a je pravidelne zdokonaľovaný s cieľom lepšej čitateľnosti a zrozumiteľnosti informácii pre spotrebiteľa.

Obaly šetrné k životnému prostrediu

Vďaka nemalému úsiliu, s ktorým optimalizujeme menšie balenia, znižujeme množstvo spotrebovaných plastických hmôt o 400 ton ročne.

  • facebook
  • youtube
  • instagram